Nepriklausoma, nepolitinė, skaidriai statybos verslo interesus Lietuvoje atstovaujanti organizacija. Narystė Asociacijoje yra savanoriška .

ISTORIJA

1993 m. dvidešimt keturios tuo metu stambiausios Lietuvos statybos įmonės, pritarus Lietuvos Vyriausybei, įkūrė Lietuvos statybininkų asociaciją. Asociacija privalėjo ir privalo įmonėms padėti spręsti ekonomines, juridines, finansines problemas, atstovauti valdžios ir valdymo institucijose, dalyvauti ruošiant juridinius aktus bei reglamentus, telkti pastangas ieškant rinkų šalyje ir užsienyje.

NARIAI

Šiuo metu asociacija jungia 146 (2018 m. vasario mėn. duomenys) statybos, projektavimo, statybinių medžiagų ir konstrukcijų gamybos, mokymo ir kt. įmones bei organizacijas. Mūsų gretose taip pat yra Respublikinė langų ir durų gamintojų asociacija, kurią sudaro 28 langų ir durų gamintojai, Lietuvos santechnikų asociacija (15 įmonių) ir Polistireninio putplasčio asociacija (4 nariai) ir pastolininkų asociacija Baltic Scaffolders Association (8 nariai).

KODĖL VERTA BŪTI LIETUVOS STATYBININKŲ ASOCIACIJOS NARIAIS?

  • LSA gina savo narių interesus ir atstovauja juos sprendžiant problemas valstybinėse Lietuvos institucijose. Kiekvienas narys turi galimybę išreikšti pasiūlymus ir taip dalyvauti statybos verslo teisinės aplinkos formavime.
  • Verslo teisinės ir mokestinės aplinkos pokyčius LSA nariai gali prognozuoti anksčiau dėl laiku iš LSA gaunamos informacijos.
  • LSA skatina įmonių ir organizacijų bendradarbiavimą, suteikia galimybę rasti partnerių patikimų statybos įmonių ir su statyba susijusių organizacijų bendruomenėje.
  • LSA savo nariams suteikia galimybę dalyvauti įvairiuose projektuose ir iniciatyvose.
  • LSA suteikia galimybę savo nariams dalyvauti asociacijos organizuojamose aktualiose konferencijose, seminaruose ir kituose renginiuose.