STATREG – tai statybos sektoriaus darbuotojų kompetencijų ir kvalifikacijų registras, kompetencijų vertinimo sistema, darbo laiko apskaitos sistema ir įmonių personalo valdymo įrankiai.

 

Statybininko kortelė – turimų darbininkų kompetencijų patvirtinimo dokumentas ir sąsajos su STATREG registru bei kitų darbdaviui naudingų funkcijų įgyvendinimo įrankis.

Statybos Inžinieriaus kortelė – įgyvendinant Statybos sektoriaus profesinį standartą 7 statybos inžinierius vienijančios organizacijos pasirašė memorandumą ir sukūrė bendrą statybos inžinieriaus profesinės kvalifikacijos suteikimo sistemą. Nuo šiol visi statybos inžinieriai turintys kvalifikacijos atestatą gali pageidauti įgyti statybos inžinieriaus profesinę kvalifikaciją ir Statybos Inžinieriaus kortelę. 

 

Kompetencijų vertinimo sistema yra geras būdas darbdaviams inovatyviomis priemonėmis skatinti darbuotojus tobulinti kvalifikaciją, greitai pasirinkti ir priimti reikiamos kvalifikacijos darbininkus.

Darbdaviai gali naudotis dideliu Statybininko kortelės funkcionalumu panaudojant jį savo turimoje ir kuriamoje sistemoje.

 

Darbininkai gali lengviau, greičiau ir patikimiau įrodyti darbdaviams ir užsakovams savo turimus gebėjimus ir kompetencijas. Statybininko kortelės nereikia keisti pasikeitus darbdaviui. Statybininko kortelė - objektyvus kompetencijų įrodymas.