Asociacijos nariais gali būti juridiniai asmenys – statybos įmonės bei kitos su statybos sektoriumi susijusią veiklą vykdančios įmonės, įstaigos ir organizacijos.

Procedūra:

  1. Juridinis asmuo pateikia laisvos formos prašymą įstoti LSA administracijai (Lukiškių g. 5-501, LT-01108 Vilnius / Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) kartu su užpildyta Asociacijos nario duomenų anketa (ANKETĄ PILDYMUI GALITE ATSISIŲSTI ČIA);
  2. Pateiktą prašymą svarsto ir jam pritaria/nepritaria LSA taryba;
  3. Asociacijos tarybai priėmus sprendimą priimti į narius, juridinis asmuo laikomas tapusiu LSA nariu nuo stojamojo įnašo sumokėjimo dienos.

Nariu tapęs juridinis asmuo gali naudotis visomis LSA teikiamomis paslaugomis, dalyvauti visuotiniame narių susirinkime, dalyvauti Asociacijos veikloje.

Asociacijos narys tuo pačiu metu gali būti kelių asociacijų nariu.

Stojamųjų įnašų bei nario mokesčių apskaičiavimo ir mokėjimo tvarka nustatoma Asociacijos tarybos sprendimu.

Lietuvos statybininkų asociacijos įstatai (pdf)

Lietuvos statybininkų asociacijos narių stojamųjų įnašų ir narių mokesčių apskaičiavimo ir mokėjimo tvarka (pdf)

KODĖL VERTA BŪTI LIETUVOS STATYBININKŲ ASOCIACIJOS NARIAIS?

  • LSA gina savo narių interesus ir atstovauja juos sprendžiant problemas valstybinėse Lietuvos institucijose. Kiekvienas narys turi galimybę išreikšti pasiūlymus ir taip dalyvauti statybos verslo teisinės aplinkos formavime.
  • Verslo teisinės ir mokestinės aplinkos pokyčius LSA nariai gali prognozuoti anksčiau dėl laiku iš LSA gaunamos informacijos.
  • LSA skatina įmonių ir organizacijų bendradarbiavimą, suteikia galimybę rasti partnerių patikimų statybos įmonių ir su statyba susijusių organizacijų bendruomenėje.
  • LSA savo nariams suteikia galimybę dalyvauti įvairiuose projektuose ir iniciatyvose.
  • LSA suteikia galimybę savo nariams dalyvauti asociacijos organizuojamose aktualiose konferencijose, seminaruose ir kituose renginiuose.