Šių metų kovą prie Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prisijungė trys naujos narės: UAB „Serpas“UAB „Instita“ ir UAB „Idola“.

Džiaugiamės, kad Lietuvos statybininkų asociacijos veiklą vertina ne tik šalies statybos sektoriaus lyderės, bet ir smulkesnės, specializuotos įmonės bei kitos sektorinės asociacijos, mokslo įstaigos. Tikimės, kad asociacijos veikla, tarptautiniai ryšiai ir stipri bendruomenė padės gauti optimalią naudą naujoms narėms, o taip pat kartu sėkmingai bendradarbiauti, siekiant Lietuvos statybos sektoriaus pažangos, - sako LSA prezidentas Dalius Gedvilas.

„Serpas“ - stabiliai dirbanti ir auganti statybos įmonė, įkurta 2012 metais. 

Įmonė teikia generalinio rangovo, statybos projektų valdymo ir techninės priežiūros bei pastatų sertifikavimo paslaugas. Statybos procese bendrovė naudoja naujausias vakarų šalyse bei Lietuvoje sukurtas technologijas ir medžiagas, atitinkančias pasaulinius standartus. Suburta kvalifikuota „Serpas“ komanda ir nuolatinis tobulėjimas leidžia užtikrinti paslaugų kokybiškumą už palankias kainas. Šiuo metu įmonėje dirba 26 kvalifikuoti įvairių specialybių darbininkai ir 6 vadovaujančio - techninio personalo darbuotojai.

„Instita“ - specializuota vandentvarkos ir kitų inžinerinių statinių statybos bendrovė, įkurta 2009 metais.

Įmonė teikia vandentvarkos ir kitų inžinerinių statinių statybos paslaugų paketą, nuo projektavimo darbų iki pilno darbų atlikimo bei pridavimo eksploatacijai. Jau per penkerius gyvavimo metus įmonė subūrė itin kvalifikuotų ir profesionalių specialistų komandą, įrengė specializuotų mechanizmų parką ir paklojo virš 100 km vamzdynų. „Instita“ veiklą vykdo Lietuvoje ir Latvijoje. Siekdama būti solidžiu ir patikimu partneriu, bendrovė yra įsidiegusi ISO standartus: kokybės vadybos sistemą ISO 9001, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą ISO 8001, aplinkos vadybos sistemą ISO 4001.

„Idola“ - kvalifikuota statybos ir projektavimo paslaugų įmonė, įkurta 2015 metais.

Įmonė teikia generalinio rangovo, statybos ir projektavimo paslaugų paketą: projekto analizę, projektavimo ir statybų valdymą, generalinę rangą, padeda optimizuoti ir suvaldyti statybos kaštus. „Idola“ stato komercinės, gyvenamosios, pramoninės ir kitos paskirties objektus. Bendrovėje yra integruotos kokybės vadybos sistemos ISO 9001 standartus, taip pat dirba BIM (statinio informacinis modeliavimas) aplinkoje ir savo klientams siūlo paslaugą Design and Build.