Kovo 5 d. Kaune įvyko Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) Tarybos posėdis.

Posėdžio metu buvo aptariamos darbo laiko apskaitos ir darbininkų kompetencijų vertinimo sistemos STATREG paslaugų vystymo priemonės, jungtinės veiklos sutarčių viešųjų pirkimų procese problematika, šakinės (sektorinės) sutarties su profesinių sąjungų konfederacija sudarymo galimybės bei kiti einamieji klausimai.

LSA narės „Peikko Lietuva“ direktorius Paulius Bulota susirinkimo dalyviams pristatė bendrovės gamybos bazę, produkciją ir įgyvendinamus projektus. „Peikko“ siūlo didelį gelžbetonio jungčių asortimentą ir plataus panaudojimo statybines kompozitines konstrukcijas, skirtas tiek surenkamajam, tiek monolitiniam gelžbetoniui.  

Gediminas Razma, LSA narės „Ruukki Lietuva“ direktorius, Tarybai pristatė naujo LSA metalo konstrukcijų gamintojų ir montuotojų komiteto sudarymo poreikį ir galimas veiklos sritis. Posėdžio metu susirinkusi Taryba vieningai pritarė naujo komiteto įsteigimui. Metalo konstrukcijų gamintojų ir montuotojų komiteto vadovu išrinktas G. Razma, o komiteto vadovo pavaduotojo ir narių klausimas bus sprendžiamas pirmojo komiteto posėdžio metu.

LSA Tarybai taip pat prisistatė dvi naujos asociacijos narės: vandentvarkos ir kitų inžinerinių statinių statybos įmonė UAB „Instita“ ir techninės priežiūros, statybos projektų valdymo ir rangos bendrovė UAB „Serpas“Įmonės vienbalsiai buvo priimtos į Lietuvos statybininkų asociaciją.

Dalius Gedvilas, LSA prezidentas, susirinkimo dalyviams pristatė ateinančio LSA visuotinio susirinkimo darbotvarkę, kuriai buvo vienbalsiai pritarta.