Vasario 21 d. Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) atstovai ir Klaipėdos regiono LSA nariai lankėsi RUUKKI gamykloje Gargžduose.

Tai - viena iš 15 įmonės gamyklų Europoje, kurioje gaminami energiškai efektyvūs statybos gaminiai ir konstrukcijų sprendimai. Iš viso bendrovės gamyklose dirba apie 2500 darbuotojų.

RUUKKI projektuotojams ir rangovams padeda įgyvendinti naujų pastatų statybos ir renovacijos projektus, pasitelkdami pažangiausias technologijas ir remdamiesi atsakinga partneryste bei ilgamete patirtimi. 

Tarp įmonės gaminamų produktų - daugiasluoksnės plokštės, fasadai, metalo konstrukcijos bei apkrovas laikantys lakštai, ilginiai ir santvaros.

„Kompaktiškai išdėstytos gamybos technologinės linijos ir profesionalus darbų organizavimas leidžia šiai bendrovei rasti partnerių bei užsakovų Lietuvoje. Šiandien RUUKKI komanda dirba prie daugumos didžiausių šalies statybos projektų. Įmonės naudojamos pažangiausios technologijos, įdiegtos ISO sistemos ir ilgametė patirtis kuria pasitikėjimą visa RUUKKI komanda“, - sako LSA prezidentas Dalius Gedvilas.

RUUKKI yra Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) narė.