Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) narė AB „Požeminiai darbai“ švenčia 40 metų jubiliejų!

Požeminiai darbai“ ištakos siekia 1980 m., kuomet buvo įkurta Kauno požeminių darbų statybos remonto valdyba. Dabartiniu pavadinimu įmonė veikia nuo 1992 m. Pradėjusi veiklą kaip požeminių darbų įmonė, bendrovė veiklą plėtė, stebėdama rinkos tendencijas: poreikiai diktavo paslaugas.

 

Šiandien „Požeminiai darbai“ - viena didžiausių šilumos ūkio ir vandentvarkos objektų statybos, sąvartynų įrengimo ir uždarymo darbus atliekančių įmonių Lietuvoje. Tai – nuoseklaus ir atsakingo darbo rezultatas. Bendrovės pasiekimus lemia investicijos į pažangiausias technologijas, racionalius inžinerinius sprendimus, sistemingą darbuotojų kvalifikacijos tobulinimą bei saugias jų darbo sąlygas.

Marijampolės regioninio sąvartyno įrengimas ir Kauno miesto nuotekų valymo įrengimų išplėtimas – per 40 metų įmonės veiklos istoriją tapo ryškiausiais „Požeminių darbų“ projektais. 

Įmonė net dvylika kartų iš eilės yra pelniusi Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK) „Sėkmingai dirbanti įmonė“ apdovanojimą.

„Bendrovės pavadinimas liudija apie šios įmonės veiklos specifiką. Specializuota veikla padėjo įmonei keturis dešimtmečius išsilaikyti ir sėkmingai dirbti Lietuvos rinkoje.

Specializuoti statybos darbai reikalauja specialiųjų statybos inžinerinių žinių ir specialios technikos, norint juos atlikti. Jau ilgus metus bendrovei vadovaujantis Raimondas Baikštys sugebėjo suburti vieningą puikių specialistų komandą, kuri yra įmonės sėkmės garantas. Po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šalies verslininkams teko išgyventi ne vieną krizę, tačiau bendrovės vadovo vadybinė patirtis ir suburti kompetetingi darbuotojai padėjo užklupusias negandas atlaikyti.

Daugybė įmonės įgyvendintų projektų statybininkų bendruomenės tarpe pelnė pagarbą visai „Požeminiai darbai“ komandai, kuri yra vertinama kaip profesionalus partneris ir kviečiama bendradarbiauti sudėtingiausiuose projektuose. Lietuvos statybininkų asociacijos gretose nėra daug bendrovių, turinčių tokią ilgą ir stiprią veiklos istoriją, todėl tai didelė šventė ir pačiai asociacijai. Mes džiaugiamės, kad tokių įmonių veiklos sėkme, nes tai yra puikus pavyzdys jaunajai specialistų kartai. Nuoširdžiai sveikiname „Požeminiai darbai“ komandą su veiklos sukaktimi“, - bendrovės veiklos sukaktimi džiaugiasi Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas.

Plačiau apie „Požeminiai darbai“ sekmės istoriją: http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/40-meti-minintys-POZEMINIAI-DARBAI-susitelke-i-veiklos-optimizavima/14265