Šių metų gruodį prie Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prisijungė keturios naujos narės: Klaipėdos valstybinė kolegija, techninės priežiūros įmonė „SDG“, statybos bendrovės „Kalvasta“ ir „Statrama“.

Džiaugiamės, kad Lietuvos statybininkų asociacijos veiklą vertina ne tik šalies statybos sektoriaus lyderės, bet ir dar visai jaunos įmonės ir kitos sektorinės asociacijos, mokslo įstaigos. Tikimės, kad asociacijos veikla, tarptautiniai ryšiai ir stipri bendruomenė padės gauti optimalią naudą naujoms narėms, o taip pat kartu sėkmingai bendradarbiauti, siekiant Lietuvos statybos sektoriaus pažangos, - sako LSA prezidentas Dalius Gedvilas.

Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK) - trečia pagal dydį kolegija Lietuvoje, turinti stiprią, profesionalią akademinę bendruomenę ir skaičiuojanti daugiau nei 100 metų veiklos istorijos.

Pagrindinis KVK tikslas - užtikrinti aukštos kokybės akademines mokymo ir mokslinių tyrimų galimybes, todėl didžiausias dėmesys yra skiriamas studijų programų kokybės bei praktinės veiklos profesionalumo užtikrinimui. Kolegijos absolventams yra suteikiamas profesinio bakalauro laipsnis, kuris pripažįstamas ir vertinamas tiek Lietuvos, tiek užsienio darbdavių.

KVK studijos vykdomos trijuose fakultetuose: Verslo, Technologijų ir Sveikatos mokslų. Juose studijuoja apie 2800 studentų, o žinių ir gebėjimų jiems padeda siekti apie 250 dėstytojų.

 

„SDG“ - konsultacinę veiklą vykdanti įmonių grupė.

Septynių įmonių grupė savo veiklą vykdo jau 16 metų ir teikia daugiau kaip 300 paslaugų visoje Lietuvoje. 

„Kalvasta“ - generalinės rangos paslaugas teikianti bendrovė.

„Statrama“ - statybos, rekonstrukcijos ir remonto paslaugas teikianti bendrovė.

Įmonė savo veiklą vykdo jau 8 metus.