Šių metų rugsėjį prie Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prisijungė dvi naujos narės: Nacionalinė elektros technikos verslo asociacija NETA ir statybos bendrovė CONER.

Džiaugiamės, kad Lietuvos statybininkų asociacijos veiklą vertina ne tik šalies statybos sektoriaus lyderės, bet ir dar visai jaunos įmonės ir kitos sektorinės asociacijos, mokslo įstaigos. Tikimės, kad asociacijos veikla, tarptautiniai ryšiai ir stipri bendruomenė padės gauti optimalią naudą naujoms narėms, o taip pat kartu sėkmingai bendradarbiauti, siekiant Lietuvos statybos sektoriaus pažangos, - sako LSA prezidentas Dalius Gedvilas.

CONER - jauna ir perspektyvi statybos įmonė, įsteigta 2012 m. Alytuje.

Bendrovė teikia kokybiškas betonavimo, mūro ir vidaus apdailos darbų paslaugas visoje Lietuvoje, o jos klientais tampa tiek valstybinės įmonės, tiek privatūs užsakovai.

Nacionalinė elektros technikos verslo asociacija NETA jungia įmones, užsiimančias elektros technikos verslu. Tai - elektros technikos gamintojai, didmenininkai, sistemų integratoriai, o taip pat ir universitetai bei kolegijos. 

NETA telkia elektros technikos ir automatikos verslo bendruomenę, siekdama užtikrinti skaidrumą ir sąžiningą konkurenciją, remia industrijos pripažintų standartų populiarinimą ir visuotinį naudojimą, gina narių teisėtus interesus valstybinėse ir verslo institucijose, organizuoja mokymus ir edukacinius renginius.

NETA nariai elektrotechniniais gaminiais ir sprendimais gali aprūpinti visus pramonės, statybos ir aptarnavimo sferos projektus, pradedant kabeliais, komponentais, šviesos technika, elektros spintomis ir baigiant ventiliavimo įrenginiais bei automatizuotomis valdymo sistemomis. 

Šiuo metu NETA vienija 31 įmonę ir mokymo įstaigą: