Jau kitą penktadienį, rugsėjo 6 d., Klaipėdos piliavietėje vyks jau tradicine tapusi Statybininko dienos šventė!

Statybininkų diena - profesinė šventė, įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą, skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus. 

Tai vienas didžiausių ir svarbiausių metų renginių šalies statybininkų bendruomenei, į kurį pasidžiaugti savo pasiekimais kiekvienais metais susirenka per 400 statybos sektoriaus atstovų iš visų Lietuvos regionų. Šiais metais šventė vyks jau 20-tą kartą.

„Bendrystė - Lietuvos statybininkų asociacijos veiklos esmė. Kasmet švęsdama šią dieną, statybininkų bendruomenė gali pasidžiaugti savo pasiekimais, o teigiamos emocijos suteikia papildomos energijos toliau žengti pažangos keliu. Geriausias būdas tą padaryti - veikiant išvien", - sako Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas.

Šiemet renginio svečių lauks:

- Statybininkų olimpiada, kurioje varžysis net 14 komandų iš visos Lietuvos

- Iškilminga oficiali dalis su svečių sveikinimais ir nusipelniusių statybininkų apdovanojimais

- Arvydo Juozaičio pranešimas „Kas pastatė Klaipėdą?“

- Muzikos atlikėjų pasirodymai

- Olimpiados sportininkų apdovanojimai

- Furšetas

Dalyvavimo sąlygos: informacija dėl dalyvavimo sąlygų LSA nariams pateikta el. paštu. Ne LSA nariai, norintys kartu su statybininkų bendruomene paminėti profesinę šventę, turi užsiregistruoti ir susimokėti dalyvio mokestį (100 Eur/1 asm.). Registracija ČIA (iki rugsėjo 2 d.).

Renginio organizatorius - Lietuvos statybininkų asociacija.

Renginio rėmėjai: UAB „Inhus“, UAB „Raseinių statyba“, UAB „Peikko Lietuva“, UAB „Layher Baltic“, UAB „Klaipėdos monolitas“, UAB „Cramo“.

Kontaktai kilus klausimams: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., +37069402456. 

 

Kviečiame dalyvauti!