Portale rekvizitai.lt galite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) įvertintomis kompetencijomis bei Statybininko kortelėmis.

Susiradę pasirinktą statybos įmonę rekvizitai.lt, informacijos skiltyje „Pranešimai“, galite matyti ar įmonė naudojasi STATREG sistema. Tačiau kiek ir kokių kompetencijų darbininkų įmonėje dirba, galite sužinoti tik iš pačios įmonės.

STATREG komanda džiaugiasi, kad įmonės nori būti vis inovatyvesnės ir konkurencingesnės rinkoje, dirbti kokybiškiau ir greičiau. Dėl šios priežasties, nemažai įmonių ieško būdų kaip tobulinti savo darbininkų kvalifikaciją, nustatyti kokių kompetencijų trūksta ir surasti trumpus, bet tinkamus mokymus. Tam Lietuvos statybos įmonės vis aktyviau jungiasi prie STATREG bendruomenės, net ir nebūdamos asociacijos narėmis.

LSA nutarė sudaryti bendrovių TOP 10 pagal jų darbininkų procentą ir turimą Statybininko kortelių skaičių pagal darbuotojų kompetencijas. Šiandien šio sąrašo pirmąją vietą jau ne pirmą kartą užima UAB „Alvora“. Nors ir ne pati pirmoji prisijungė prie STATREG iniciatyvos, įmonė jau daugiau kaip 6 mėnesius reitinguose nenusileidžia žemiau 4 vietos.


Įmonių TOP 10 pagal jų darbininkų turimą Statybininko kortelių skaičių ir tokių darbininkų procentą įmonėje: