Balandžio 3 d. LSA Vilniuje priėmė Latvijos statybininkų asociacijos prezidentą Normunds Grinbergs.

LV

Svečias iš kaimyninės šalies kartu su LSA atstovais dalyvavo susitikime su Valstybinė darbo inspekcijos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojais. Susitikimo dalyviai pasidalino patirtimi ir aptarė abiejų šalių iniciatyvas, susijusias su statybininko kortelėmis, nelegalaus darbo eliminavimu, galimybėmis užtikrinti kompetentingų specialistų darbą statybvietėse.

LV2

Tęsiant LSA ir Latvijos statybininkų asociacijos bendradarbiavimą Vilniuje taip pat vyko N. Grinbergs susitikimas su LSA narių – įmonių atstovais. Susitikime aptartos abiejų šalių statybos verslo bendradarbiavimo perspektyvos, bendros aktualijos.

Viena iš pagrindinių temų abejų šalių statybos sektoriuose – BIM metodologijos ir priemonių diegimas bei vystymas. Latvijos statybininkų asociacijos prezidentas kartu su LSA prezidentu D. Gedvilu lankėsi bendrovės „Eika“ statybvietėje, kur yra įgyvendinamas daugiafunkcės erdvės „Live Square“ projektas su „Hilton“ viešbučiu. „Eika“ komanda svečius supažindino su BIM ir elektroninio statybos darbų žurnalo taikymu šiame objekte.

LV3