Rugsėjo 7 d. Druskininkuose vyko tradicinė Statybininkų dienos šventė ir Lietuvos statybininkų asociacijos 25-mečio minėjimas. Šventėje dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių iš visos Lietuvos. Renginį organizavo Lietuvos statybininkų asociacija. Šventės partneris – LR Aplinkos ministerija.

Sveikindamas Statybininkų dienos šventės dalyvius Aplinkos ministras Kęstutis Navickas išskyrė statybos sektoriaus svarbą šalies ūkiui – per pirmąjį šių metų pusmetį statybos įmonės šalies teritorijoje atliko 1,2 mlrd. eurų vertės darbų, o investicijos į statybą ir remontą sudarė 48,2 proc. visų investicijų.

Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas kalbėjo apie aukštus tikslus, kuriuos sau turi kelti tiek statybos sektorius, tiek visi šalies ūkio dalyviai. „Turime tapti ne „palyginus geri“, ne „netoli ES vidurkio“, siekis turi būti tapti geriausiais“ – šventės metu teigė D. Gedvilas.

Iškilmingos šventės oficialiosios dalies metu už įvairius pasiekimus ir nuopelnus statybininkai buvo apdovanoti LR Seimo, Ministro Pirmininko, Aplinkos, Ūkio ministerijų padėkos raštais ir kitais apdovanojimais. Lietuvos statybininkus sveikino svečiai iš Latvijos ir Baltarusijos.

Šventės dieną taip pat vyko Statybininkų olimpiada, kurios metu komandos dalyvavo sporto rungtyse, šventės dalyvių eisena, muzikos atlikėjų pasirodymai ir neformalus statybos sektoriaus atstovų bendravimas.

25 metų jubiliejų paminėjusi Lietuvos statybininkų asociacija siekia stiprinti savo, kaip pagrindinio, vieningo sektoriaus balso vaidmenį, prisidėti prie statybos kokybės ir skaidrumo didinimo, sąlygų gerinimo.

2018 m. statybininkų dienos šventės rėmėjai: UAB „Naresta“, UAB „Raseinių statyba“, UAB „Prorentus“, UAB „INHUS“, UAB „Švykai“, UAB „Klaipėdos monolitas“.

 

NUOTRAUKŲ ALBUMAS - STATYBININKŲ DIENOS ŠVENTĖ 2018 IR LSA 25-MEČIO MINĖJIMAS

NUOTRAUKŲ ALBUMAS - STATYBININKŲ OLIMPIADA 2018

 

 KF 8202 Copy

 KF 9941 Copy

IMG 0069 Copy