UAB „Autarė“, organizuojanti Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose parodose, kviečia dalyvauti tarptautinėse statybos pramonės parodose 2019 metais. 

1.      BŪSTAS I, 2019 m. KOVO 14 - 17 dienomis Tarptautiniuose parodų rūmuose „BT 1“, Kipsalos g. 8, Rygoje (Latvijoje).

BŪSTAS I tapo tradicine ir pačia didžiausia tarptautine statybinės pramonės paroda Latvijoje ir visame Šiaurės Baltijos regione. Ši paroda padeda sekti naujausias šiuolaikinės statybos tendencijas, susipažinti su naujausiomis technologijomis bei jų naudojimo galimybėmis. 2018 m. pavasarį dalyvavo 391 įmonė, o parodą aplankė 32 182 lankytojai.

2.      INTERBUILDEXPO 2019, kovo 19 – 22 dienomis parodų centre IEC, Brovarsky av. 15, Kijeve (Ukrainoje)

INTERBUILDEXPO – viena didžiausių ir stambiausių statybos pramonės parodų Ukrainoje, kuri pritraukia įvairių sričių statybos pramonės atstovus. Šioje parodoje įmonės gali pristatyti savo produktus, susipažinti su statybos technologijų naujovėmis, pasidalinti patirtimi bei užmegzti verslo kontaktus. INTERBUILDEXPO pasižymi turininga verslo programa, kadangi parodos metu yra rengiami įvairūs seminarai statybos tema, o parodos dalyviams suteikiama galimybė diskutuoti prie apskrito stalo jiems rūpimais klausimais.

2018 parodoje dalyvavo daugiau nei 500 kompanijų iš Ukrainos, Austrijos, Baltarusijos, Kinijos, Vengrijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir Turkijos. Parodos ekspozicinį plotą sudarė 25 000 kv.m.: 3 vidaus paviljonai ir lauko ekspozicija. Pernai  parodoje apsilankė daugiau nei 27 tūkstančiai lankytojų. Parodos metu vyko daugiau nei 30 specializuotų renginių.

2. ESTBUILD 2019, balandžio 3–6  dienomis Tarptautiniuose parodų rūmuose „EESTI NAITUSED“, Pirita g. 28, Taline (Estijoje).

ESTBUILD – tai didžiausia statybinės įrangos, statybinių medžiagų ir statybinių technologijų bei  interjero paroda Estijoje. Svarbiausias „Estbuild” tikslas - pristatyti statybinės rinkos dabartį, aktualijas ir ateities kryptis: sukurti palankias sąlygas naujausios įrangos, technologijų ir statybinių medžiagų pristatymui, įsisavinti ir skleisti naujausius mokslo pasiekimus, verslo idėjas, sprendimus; sukurti efektyvias verslo sąlygas ir palankų verslo klimatą; informuoti apie verslo vystymo sąlygas ir principus; rūpintis įmonių, besirengiančių vystyti savo verslą Estijoje, įvaizdžio kūrimu ir grįžtamojo ryšio formavimu. Supažindinti parodos lankytojus - užsieniečius su Estijos statybinės rinkos potencialu ir verslo vystymo galimybėmis; kelti ir vystyti statybų kultūrą ir kokybę.

2017 metų parodoje savo gaminius pristatė apie 300 įmonių. Parodą aplankė daugiau nei 34 000 lankytojų iš Airijos, Belgijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Suomijos, Švedijos. Parodos plotą sudarė 12 000 kv. m.

3.      KAZBUILD 2019, rugsėjo 4–6  dienomis Tarptautiniuose parodų rūmuose „Atakent“, Almatoje (Kazachstane).

Paroda „Kazbuild“ yra rengiama nuo 1994 metų. Rudeninėje parodoje buvo užpildyti net 4 Atakent parodų rūmų paviljonai; savo produkciją ir paslaugas pristatė 282  kompanijos iš 25 pasaulio šalių. Nacionalines ekspozicijas pristatė Vokietija, Kinija, Lenkija, Portugalija ir Azerbaidžanas. Parodą aplankė apie 3700 profesionalių lankytojų. Kartu vyksta šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo paroda AquaTherm Almaty.

Išsamesnė informacija teikiama telefonais: (5) 262 7845; (670) 94462.
Projekto vadovė: Nida Venslovė, e.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., www.autare.lt

autare