Spalio 21 d., trečiadienį, Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) atstovai apsilankė LSA narės „Dailista“ biure Kupiškyje.

Susitikimo metu buvo aptarti pagrindiniai statybų sektoriaus iššūkiai ir reikalingų pokyčių kryptys, ateities vizija ir perspektyvos. Taip pat įmonės vadovai ir darbuotojai papasakojo apie vykdomus ir planuojamus „Dailista“ projektus, pandemijos įtaką veiklos rezultatams ir tolimesnę bendrovės strategiją.

LSA prezidentas Dalius Gedvilas „Dailista“ personalo vadovei Irenai Gricienei įteikė LSA padėką už pagarbą savo profesijai ir atsakingai bei profesionaliai atliekamą darbą statybų sektoriuje.

„Didžiuojuosi, kad asociacijos nariai puoselėja aukštą vidinę organizacijų kultūrą, turi subūrę įsitraukusių, stiprių ir lojalių specialistų komandas. Tai lemia aukštus įmonių veiklos rezultatus, efektyvius sprendimus ir sėkmingai įgyvendinamus projektus. Eidama šiuo keliu, mūsų asociacijos bendruomenė prisideda prie tvaraus ir pažangaus šalies statybų sektoriaus kūrimo“, - sako D. Gedvilas.

I. Gricienė – ilgametė „Dailista“ darbuotoja, savo karjerą įmonėje pradėjusi nuo administratorės pareigų, o dabar užimanti personalo vadovės poziciją.

„Šioje įmonėje dirbu jau 17 metų. Per šį laikotarpį teko pakeisti ne vienas pareigas: nuo administratorės iki buhalterės, o štai dabar kuruoju viso personalo darbą. Tai padėjo ne tik įgauti įvairios patirties, bet ir kasdien išlaikyti motyvaciją, augti bei aktyviai prisidėti prie įmonės sėkmės kūrimo, organizacijos vidinės kultūros formavimo. Džiaugiuosi, jog šiandien turime sutelkę tokią vieningą ir lojalią komandą, kuri rodo nuoširdų norą dėti tikslingas pastangas, veikia efektyviai ir kokybiškai, siūlo kaip spręsti iškylančius klausimus ir susidariusius iššūkius. Šį tikslą pasiekėme vadovaudamiesi viena pagrindinių įmonės vertybių, tai – žmonės ir jų, kaip stiprių ir profesionalių specialistų, ugdymas“, - sako „Dailista“ personalo vadovė.

„Dailista“ yra įgyvendinusi tokius statybos projektus kaip sėklų fabrikas Panevėžyje, Kupiškio miesto Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštės rekonstrukcija, Bistrampolio dvaro viešbutis, Utenos bažnyčia, Kupiškio miesto stadionas ir kultūros centras, prekybos centras „Babilonas“ Panevėžyje, prekybos centrų „MAXIMA“ statybos, rekonstrukcijos ir remonto darbai įvairiuose Lietuvos miestuose.