Šių metų birželį prie Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prisijungė dvi naujos narės: UAB Kurt Koenig“ ir UAB Stamita“.

Džiaugiamės, kad Lietuvos statybininkų asociacijos veiklą vertina ne tik šalies statybos sektoriaus lyderės, bet ir smulkesnės, specializuotos įmonės bei kitos sektorinės asociacijos, mokslo įstaigos. Tikimės, kad asociacijos veikla, tarptautiniai ryšiai ir stipri bendruomenė padės gauti optimalią naudą naujoms narėms, o taip pat kartu sėkmingai bendradarbiauti, siekiant Lietuvos statybos sektoriaus pažangos, - sako LSA prezidentas Dalius Gedvilas.

 

UAB „Kurt Koenig“ - tarptautinė statybinės technikos nuomos įmonė, įkurta 1932 m. Vokietijoje.

Įmonė savo veiklą Lietuvoje pradėjo dar 2005 m., o šiandien savo padalinius turi didžiausiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje ir Kaune.

Bendrovė teikia platų įrankių spektrą nuomai. Statybinė technika pasižymi patvarumu, ergonomika, našumu, o įrankius galima rezervuoti internetu arba mobilioje aplikacijoje bet kuriuo paros metu 24/7.

Kurt Koenig Lietuvoje atstovauja šiuos gamintojus: „Takeuchi“, „WeberMT“, „Blastrac, Profil“, „VEIgroup“, „Bema“, „Cramer“, „Halder“, „Kern“, „Probst“, „Pramac“, „Bergmannt“.

Svarbią vietą bendrovės veikloje užima ir prekyba naudotomis statybinėmis mašinomis ir įrankiais, o serviso tarnyba atlieka visos statybinės technikos ir įrankių techninę patikrą, gedimų diagnostiką, tiekia atsargines dalis, bei jas montuoja.

KURTS TOOLBOX - Tai visiškai automatizuota, 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę veikianti įrankių nuomos platforma. Jos esmė – miestuose išdėstyti jūriniai konteineriai su profesionaliais įrankiais. Paslauga vartotojai gali naudotis išmaniuoju telefonu.

 

UAB „Stamita“ - statinių projektavimo ir statybos įmonė, įkurta 1997 m.

Bendrovė savo veiklą pradėjo nuo langų gamybos ir teikė projektavimo, gamybos, montavimo, pardavimo ir priežiūros paslaugas šiems gaminiams: langų, durų, fasadų,  žiemos sodų iš plastiko, aliuminio, medžio konstrukcijoms, stiklo paketams, berėmio stiklo konstrukcijoms.

Įmonė taip pat sėkmingai įsitvirtino statybų pramonėje ir vykdo įvairius projektavimo, statybos, apdailos darbus. Kartu su partneriais pastatė tokius objektus, kaip Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA, viešbutis “Medūna”, verslo centras “Stiklinis” Alytuje, pirmąjį daugiabučių kompleksą Druskininkuose ir kitus.

2008 m. įmonės veiklą papildė visiškai nauja sritis – Stamita tapo Druskininkuose statomo vieno didžiausių pasaulyje uždaro kalnų slidinėjimo - “Snow Arena” - rangove ir operatore.

Taip pat vykdė įvairių gamybinių, administracinių patalpų remonto darbus, daugiabučio gyvenamojo namo Alytuje rekonstrukciją (2018-2019 m.), individualių gyvenamųjų namų statybą Druskininkuose, Vilniuje ir Trakuose bei kitus objektus.

Atlikdama statybinius darbus, bendrovė teikia ir nuosavų negyvenamųjų gamybinių patalpų nuomos paslaugas Alytaus r., Alovės sen., Kaniūkų k.

Dabartinė pagrindinė Stamita veikla yra statybų rangos darbai. Šiuo metu vienas didžiausių vykdomų bendrovės objektų yra gamybinių patalpų (34 000 kv.m) rekonstrukcijos ir naujų gamybinių technologijų įdiegimo darbai Alytuje.

Stamita – tai inovatyvių, veržlių, atsakingų ir kompetentingų specialistų komanda, tinkamai pasiruošusi tiek standartinių, tiek unikalių statinių projektavimo bei statybos darbams.