Rugsėjo 10 d., Vytautas Mineral Spa (Birštone), įvyks vienas didžiausių ir svarbiausių metų renginių Lietuvos statybininkų bendruomenei – Statybininkų dienos šventė.

 

Statybininkų diena – tai jau 22-us metus iš eilės organizuojama profesinė šventė, skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus ir įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą. Šventinis renginys kasmet suburia apie 400 dalyvių iš statybos verslo, valdžios, mokslo ir švietimo institucijų, giminingų asociacijų ir organizacijų.

 

Renginio metu bus apdovanoti ir geriausi statybos inžinieriai, kurie gerina savo profesijos prestižą dirbdami profesionaliai ir laikydamiesi etikos kodekso. Apdovanojimai „Geriausias metų statybos inžinierius“ skiriami šiose nominacijose:

 

 Metų projektuotojas – į apdovanojimą gali pretenduoti statinio projekto vadovai, statinio projekto dalių vadovai, kiti tiesiogiai statinių projektavimo procese dalyvaujantys inžinieriai; 

◾ Metų statybos vadovas – į apdovanojimą gali pretenduoti statinio statybos vadovai, statinio specialiųjų statybos darbų vadovai, kiti tiesiogiai statinių ar statinių dalių statybos procese dalyvaujantys inžinieriai;

◾ Metų statybos techninis prižiūrėtojas – į apdovanojimą gali pretenduoti statinio statybos techninės priežiūros vadovai, statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo, kiti tiesiogiai statinių ar statinių dalių statybos priežiūros procese dalyvaujantys inžinieriai.

 

Siūlymus apdovanojimui „Geriausias metų statybos inžinierius“ gali teikti projektavimo, statybos, statybos valdymo ir priežiūros veiklą vykdančios įmonės, statytojai (užsakovai), visuomeninės organizacijos (sąjungos, asociacijos ir kt.) arba patys kandidatai asmeniškai. 

 

Apdovanotam asmeniui įteikiamas pažymėjimas „Geriausias metų statybos inžinierius“ ir atminimo dovana su užrašu – „Geriausias metų statybos inžinierius“, nurodant apdovanotojo vardą ir pavardę.

 

Konkursą „Geriausias metų statybos inžinierius“ organizuoja Lietuvos statybos inžinierių sąjunga (LSIS), Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) ir Statybos produkcijos sertifikavimo centras (SPSC).

 

Paraiškas konkursui galima teikti iki rugpjūčio 20 d.

 

Paraiškų pildymas ČIA.