Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Parodos
THE BIG 5 2018

STATYBOS, REMONTO, ŠILDYMO IR VĖDINIMO PARODA DUBAJUJE (JAE).

paroda vyks lapkričio 26 – 29 dienomis Pasaulio Prekybos Centre Dubajuje

„THE BIG 5“ - tai be konkurencijos didžiausia statybinės įrangos, statybinių medžiagų ir statybinių technologijų paroda Jungtiniuose Arabų Emiratuose.
„The Big 5“ komanda artimai dirba su architektais, interjero dizaineriais, rangovais ir kūrėjais. Visa tai tam, kad sukurtų šiuolaikiškas ir aktualias programas mokomiesiems renginiams.
Parodoje bus pristatytos 5 pagrindinės zonos: Mechanika, Elektra, Santechnika (MEP Services); Specialiosios statybos (Building Envelope and Special Construction); Statybos technologijos ir inovacijos (Construct technology & innovation); Pastatų Interjeras bei Apdaila (Building Interiors and Finishes); Statybos Įrankiai ir Statybinės Medžiagos (Construction Tools and Building Materials). 2017 metų parodoje savo produkciją pristatė 2 600 įmonės iš daugiau nei 60 pasaulio šalių.

Plačiau...

HVAC R 2018

ŠILDYMO, VĖDINIMO, ORO KONDICIONAVIMO PARODOJE DUBAJUJE (JAE)

paroda vyks lapkričio 26 – 29 dienomis Pasaulio Prekybos Centre Dubajuje.

„HVAC R“ – tai nauja paroda, vyksianti kartu su „The Big 5“. Pastebėta, kad 2016 metais 64% „The Big 5“ lankytojų teigė, kad susidomėjo HVAC sektoriumi. Tokios parodos reikalingumą iliustruoja ir 6,3 milijardų dolerių HVAC sistemų vertė GCC šalyse bei 2 200 lankytojų, kurie aktyviai dalyvavo industrijos seminaruose.

Parodos lankytojai: mechanikai, elektrikai, inžinieriai, rangovai, elektros ir vandens institucijos, architektai, projektuotojai, dizaineriai, transporto ir logistikos profesionalai, priežiūros paslaugų atstovai, eksploatacijos vadovai, mažmeninės prekybos, aptarnavimo sričių profesionalai, technikos konsultantai.

Plačiau...

THE BIG 5 SOLAR 2018

SAULĖS ENERGIJOS PARODOJE DUBAJUJE (JAE).

paroda vyks lapkričio 26 – 29 dienomis Pasaulio Prekybos Centre Dubajuje

„THE BIG 5 SOLAR“ – paroda skirta saulės energijos sektoriui. Vykstanti kartu su paroda „The Big 5“ - tai didžiausia statybinė paroda visuose Vidurio Rytuose. Paroda - ideali platforma sutikti tiekėjus, pasisemti naujų idėjų bei sužinoti visas inovacijas saulės energijos industrijoje. Po daugelio metų sėkmingos patirties organizuojant renginius apie saulės energiją „The Big 5“ skelbia „The Big 5 Solar“ parodos pradžią. Praėjusių metų statistika rodo didelį lankytojų susidomėjimą saulės produktais, dėl to nuspręsta sukurti specializuotą, atskirą parodą.

Plačiau...

URBAN DESIGN AND LANDSCAPING 2018

KRAŠTOVAIZDŽIO INFRASTRUKTŪROS PARODOJE DUBAJUJE (JAE)

paroda vyks lapkričio 26 – 29 dienomis Pasaulio Prekybos Centre Dubajuje.

„Urban Design & Landscaping“ - tai pirmą kartą vykstanti paroda skirta kraštovaizdžiui, infrastruktūrai bei miesto plėtrai ir dizainui. Renginio metu kartu vyksta ir kita paroda „The Big 5“.

Parodos metu lankytojai turės galimybę pabendrauti su agentais, platintojais, tiekėjais, statybų konsultavimo įmonėmis, rangovais, dizaino, planavimo vadybininkais, inžinieriais, savivaldybių, vyriausybių atstovais, interjero dizaineriais, kraštovaizdžio architektais, dizaineriais, parkų, kurortų vadovais, projektų vadovais, nekilnojamojo turto vystytojais, miestų planuotojais bei pirkimų ir pardavimų vadybininkais.

Plačiau...

FINNBUILD 2018

STATYBOS, INTERJERO IR REMONTO PARODA HELSINKYJE (SUOMIJA).

Paroda vyks SPALIO 10 – 12 dienomis Helsinkio parodų ir konferencijų centre

Parodos organizatoriai: Messukeskus Helsinki
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“.

FinnBUILD paroda Suomijoje turi didžiulį pasisekimą, ir 2018 m. vyks jau 23 - ąjį kartą. Tai statybos, statybos paslaugų, interjero ir remonto paroda Helsinkyje. Šioje parodoje didžiausią lankytojų skaičių sudaro profesionalai, tačiau parodą mielai lanko ir lankytojai, tiesiog besidomintys statybomis. Dalyvavimas šioje parodoje tai puiki proga statybos pramonės įmonėms pristatyti savo produkciją ir paslaugas, praplėsti klientų ratą bei užmegzti naudingus verslo kontaktus.
Paroda organizuojama kas antrus metus. 2016 metų FinnBuild parodoje 594 įmonės iš įvairių šalių. Parodoje apsilankė beveik 27 000 žiūrovų. Bendras parodinis plotas siekė 18 000 kv. m.
Tuo pačiu metu vyks šios parodos: InfraExpo, ArenaExpo, ParkTec ir Waste, Water, Environment.

Plačiau...

UK CONSTRUCTION WEEK 2018

STATYBOS PRAMONĖS PARODA BIRMINGEME (JUNGTINĖ KARALYSTĖ).

paroda vyks SPALIO 09 – 11 dienomis, NEC, Birmingeme

Parodos organizatoriai: Media 10 Ltd;
Atstovai Lietuvoje: UAB „AUTARĖ“.

Plačiau...

KAZBUILD 2018

STATYBOS, REMONTO, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, LANGŲ IR DURŲ, FASADŲ, STATYBOS DIZAINO IR INTERJERO PARODA ALMATOJE (KAZACHSTANAS),

kuri vyks RUGSĖJO 04 – 06 dienomis Tarptautiniuose Parodų Rūmuose “Atakent“

Parodos organizatoriai: Iteca LLP (Kazakhstan), ITE Group Plc. (UK).

Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

Paroda „Kazbuild“ yra rengiama nuo 1994 metų. Kasmet paroda sulaukia vis didesnio dalyvių bei lankytojų susidomėjimo. Rudeninėje parodoje “KazBuild 2017” buvo užpildyti net 4 Atakent parodų rūmų paviljonai; savo produkciją ir paslaugas pristatė 408 kompanijos iš 28 pasaulio šalių. Nacionalines ekspozicijas pristatė Vokietija, Indija, Italija, Kinija, Lietuva, Jungtiniai Arabų Emyratai, Lenkija, Portugalija, Rusija ir Serbija. Antrus metus iš eilės Kinijos bendrovėms buvo skirtas atskiras paviljonas. Parodą aplankė daugiau nei 4 100 lankytojų iš Kazachstano, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Kinijos.

Plačiau...

BUDPRAGRES 2018

STATYBOS PRAMONĖS PARODA MINSKE (BALTARUSIJA),

kuri vyks RUGSĖJO 04 - 07 dienomis “Futbolnyj Maniež”, Pobediteley pr. 20/2, Minskas

Parodos organizatoriai: kompanija “Minskexpo”.
Atstovai Lietuvoje : UAB “Autarė”.

„Budpragres“ – tai viena seniausių, labiausiai žinomų ir pati stambiausia statybinė paroda Baltarusijoje. Paroda savo organizaciniu lygiu ir dydžiu, apsilankančių specialistų skaičiumi išsiskiria iš daugelio analogiškos tematikos parodų, vykstančių Baltarusijoje. Praėjusių metų parodoje dalyvavo 224 įmonės iš 10 pasaulio šalių: Baltarusijos, Belgijos, Kinijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Čekijos, Irano, Slovėnijos ir Ukrainos. Parodos ekspozicinį plotą sudarė 6000 kv. m. Parodoje apsilankė daugiau nei 8 000 lankytojų.

Plačiau...

ASTANA BUILD 2018

STATYBOS PRAMONĖS PARODA ASTANOJE (KAZACHSTANAS),

kuri vyks gegužės 16 – 18 dienomis Korme parodų centre

Parodos organizatoriai: ITE Group
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

AstanaBuild – Kazachstanas yra didžiulė nafta ir dujomis turtinga šalis, turinti didelį rinkos potencialą. Šiuo metu vykdoma begalė statybos projektų, kuriami nauji gyvenamieji kvartalai, komerciniai pastatai, vykdoma oro uostų rekonstrukcija.
AstanaBuild / WorldBuild Astana paroda yra didžiausias statybų pramonės renginys Centriniame ir Šiauriniame Kazachstane. Tai veiksminga priemonė bendradarbiavimui bei patirties apsikeitimui tarp Kazachstano ir užsienio statybų sektoriaus specialistų. "AstanaBuild 2017” parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė 204 įmonės iš Baltarusijos, Belgijos, Danijos, Indijos, Ispa nijos, Italijos, Irano, Kazachstano, Kanados, Kinijos, Malaizijos, Lenkijos, Rusijos, Rurkijos, Ukrainos, Suomijos ir Čekijos Respublikos.. Parodą aplankė 3 280 lankytojų – profesionalų, iš kurių net 88 proc. nurodė, kad lankysis ir 2017 metais vyksiančioje parodoje.

Plačiau...

CAUCASUS BUILD 2018

STATYBOS PRAMONĖS PARODOJE Tbilisyje (GRUZIJA)

paroda vyks balandžio 26 – 29 dienomis, Expo Georgia parodų rūmuose, Tbilisyje.

Parodos organizatoriai: EXPO GEORGIA;
Atstovai Lietuvoje: UAB „AUTARĖ“.

Caucasus Build – vienas iš pirmaujančių statybos renginių Kaukazo regione. Paroda - ideali galimybė Jūsų organizacijai įsitraukti į sparčiai augančią Gruzijos ir Kaukazo statybų industriją. Dalyvavimas Caucasus Build parodoje padės Jums tiesiogiai pasiekti didžiuosius rangovus, gamintojus ir tiekėjus iš aplinkinių regionų. Atsižvelgdami į vietinių lankytojų poreikius, parodos organizatoriai sugebėjo paversti renginį didžiausia susijusių pramonių platforma Kaukazo regione.
Metai iš metų pritraukdami tūkstančius aukštos kokybės lankytojų, įmonių ir privačių pirkėjų, vietinių ir tarptautinių svečių bei oficialią vyriausybės paramą, parodos organizatoriai užtikrina, kad jie turės profesinę naudą, dalyvaudami šiame renginyje.
2017 metais parodą aplankė daugiau nei 4 650 profesionalių lankytojų, dalyvavo 164 įmonės iš 18 pasaulio šalių. Parodos ekspozicinį plotą sudarė daugiau nei 2 740 kv.m. Parodos metu vyks įvairios konferencijos, seminarai, mokymai.

Plačiau...

OWN CABIN 2018

NUOSAVŲ NAMŲ, KOTEDŽŲ, PIRČIŲ AKSESUARŲ PARODA HELSINKYJE (SUOMIJA).

Paroda vyks Balandžio 12 – 15 dienomis „Messukeskus” centre, Messuaukio 1, Helsinkis.

Parodos organizatoriai: Messukeskus;
Atstovai Lietuvoje: UAB Autarė.

Parodos „OWN CABIN“ metu pristatomos ir aptariamos naujausios nuosavų namų, sodų, pirčių reikmenų, aksesuarų tendencijos, lyginama įvairių gamintojų produkcija ir paslaugos, dalijamasi ekspertų patarimais.
Tuo pačiu metu vyks parodos “Spring Garden‘ 18“, „OwnHome‘18 “ „The Sisusta!‘ 18“ (namų dekoravimo paroda), „Local and Organic food fair‘ 18“.
Praėjusių metų parodose dalyvavo 604 įmonės iš 25 pasaulio šalių. Parodų ekspozicinį plotą sudarė 17 050 kv.m. Parodas aplankė 45 734 lankytojų (nuo privačių namų savininkų iki stambių statybų sektoriaus investuotojų) iš įvairių pasaulio šalių.

Plačiau...

OWN HOME 2018

NAMŲ STATYBOS, RENOVACIJOS IR APDAILOS PARODA HELSINKYJE (SUOMIJA).

Paroda vyks Balandžio 12 – 15 dienomis „Messukeskus” centre, Messuaukio 1, Helsinkis.

Parodos organizatoriai: Messukeskus.
Atstovai Lietuvoje: UAB Autarė

Parodos „Own Home“ metu pristatomos ir aptariamos naujausios namų statymo bei renovacijų technologijos, lyginama įvairių gamintojų produkcija ir paslaugos, dalijamasi ekspertų patarimais. Ši paroda turi gilias tradicijas ir buvo įsteigta kaip svarbiausia statybų pramonės atstovų susirinkimo vieta. Paroda aktuali visiems, besidomintiems statybomis, renovavimu, įvairiais sprendimais. Lankytojai turės galimybę įsigyti naujų produktų ir sužinoti daugiau informacijos apie juos bei apie kitas aktualias paslaugas. Praėjusių metų parodoje dalyvavo 604 įmonės iš 25 pasaulio šalių. Parodos ekspozicinį plotą sudarė 17 050 kv.m. Parodą aplankė 45 734 lankytojų (nuo privačių namų savininkų iki stambių statybų sektoriaus investuotojų) iš įvairių pasaulio šalių. Tuo pačiu metu vyks parodos “Spring Garden‘ 18“, „OwnCabin‘18 “ „The Sisusta!‘ 18“ (namų dekoravimo paroda), „Local and Organic food fair‘ 18“.

Plačiau...

NORDBYGG 2018

STATYBOS, INTERJERO IR REMONTO PARODA STOKHOLME (ŠVEDIJA)

Paroda vyks 2018 metų balandžio 10 – 13 dienomis Stokholmo parodų ir konferencijų centre

Parodos organizatoriai: Stockholmsmässan.

„NORDBYGG“ paroda yra viena didžiausių statybos sektoriaus parodų. Ši paroda organizuojama kas antri metai.
Švedijos statybos pramonė sparčiai auga, tad siekiama ir toliau stiprinti pozicijas bei pristatyti rinkai naujus produktus ir galimybes. Dalyvavimas šioje parodoje - tai puiki proga statybos pramonės įmonėms pristatyti savo produkciją ir paslaugas, praplėsti klientų ratą bei užmegzti naudingus verslo kontaktus.
2016 metų NORDBYGG parodoje dalyvavo daugiau nei 900 įmonių iš 30 pasaulio šalių. Parodoje apsilankė 53 000 specialistų. Bendras parodinis plotas siekė 36 500 k v. m.

Plačiau...

ESTBUILD 2018

STATYBOS, REMONTO, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, STATYBOS DIZAINO IR INTERJERO PARODA TALINE (ESTIJA).

paroda vyks BALANDŽIO 04 – 07 dienomis Tarptautiniuose Parodų Rūmuose “EESTI NAITUSED”, Pirita g. 28

“ESTBUILD”- tai be konkurencijos didžiausia statybinės įrangos, statybinių medžiagų ir statybinių technologijų bei interjero paroda Estijoje. Svarbiausias “Estbuild” tikslas - pristatyti statybinės rinkos dabartį, aktualijas ir ateities kryptis: sukurti palankias sąlygas naujausios įrangos, technologijų ir statybinių medžiagų pristatymui, įsisavinti ir skleisti naujausius mokslo pasiekimus, verslo idėjas, sprendimus; sukurti efektyvias verslo sąlygas ir palankų verslo klimatą; informuoti apie verslo vystymo sąlygas ir principus; rūpintis įmonių, besirengiančių vystyti savo verslą Estijoje, įvaizdžio kūrimu ir grįžtamojo ryšio formavimu. Supažindinti parodos lankytojus - užsieniečius su Estijos statybinės rinkos potencialu ir verslo vystymo galimybėmis; kelti ir vystyti statybų kultūrą ir kokybę.
2016 metų parodoje savo gaminius pristatė apie 300 įmonių. Parodą aplankė daugiau nei 34 000 lankytojų iš Airijos, Belgijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Suomijos, Švedijos. Parodos plotą sudarė 12 000 kv. m.


Plačiau...

MOSBUILD / WORLDBUILD MOSCOW 2018

STATYBŲ PRAMONĖS PARODA MASKVOJE (RUSIJA),

kuri vyks BALANDŽIO 03 – 06 dienomis parodų rūmuose “Expocentr”

Parodos organizatoriai: ITE GROUP
Atstovai Lietuvoje: UAB „AUTARĖ

MosBuild / WorldBuild Maskva – tai didžiausia Rusijos statybinių ir apdailos medžiagų paroda.
Dalyvavimas šioje parodoje – tai veiksmingas būdas padidinti pardavimų apimtis, išplėsti savo prekybos geografiją bei pritraukti naujų klientų.
Parodos metu vyksta įvairios konferencijos, prezentacijos, mokymai, seminarai bei geriausios produkcijos rinkimai ir apdovanojimai.
Praėjusioje parodoje dalyvavo 1 050 įmonių iš įvairių pasaulio šalių. Paroda pritraukė 63 331 statybos ir interjero sektorių specialistą, iš kurių:
24 913 – didmeninės ir mažmeninės prekybos atstovai, 10 623 – statybos, apdailos įmonių atstovai, 6888 – interjero dizaineriai.

Plačiau...

FASADAS. ENERGETINIAI RESURSAI 2018

SPECIALIZUOTOS PARODOS KALININGRADE (RUSIJOJE),

parodos vyks KOVO 15 – 17 dienomis Tarptautiniuose Parodų Rūmuose “Baltic - Expo”

Paroda „Fasadas“ - jau ilgus metus vystanti statybos pramonės paroda Kaliningrade. Kasmet ji sulaukia vis didesnio dalyvių bei žiūrovų susidomėjimo. Dalyvavimas šioje parodoje - tai puiki proga susipažinti su statybos pramonės aktualijomis Kaliningrado srityje, susirasti naujų partnerių bei praplėsti klientų ratą.

„Energetiniai resursai“ – tai energetinių ir pramoninių kompleksų paroda Kaliningrado srityje. Praėjusių metų parodoje savo gaminius ir produkciją pristatė 50 kompanijų iš Švedijos, Baltarusijos, Kaliningrado, Lenkijos, Rusijos ir Ukrainos.

Plačiau...

BŪSTAS I 2018

STATYBOS, REMONTO, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, STATYBOS DIZAINO PARODA RYGOJE (LATVIJA).

paroda vyks kovo 08 - 11 dienomis Tarptautiniuose Parodų Rūmuose “BT 1”, Kipsalos g. 8

Parodą organizuoja: kompanija „BT1“
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

"BŪSTAS I” tapo tradicine ir pačia didžiausia tarptautine statybinės pramonės paroda Latvijoje ir visame Šiaurės Pabaltijo regione. Ši paroda padeda sekti naujausias šiuolaikinės statybos tendencijas, susipažinti su naujausiomis technologijomis bei jų naudojimo galimybėmis. 2017 m. pavasarį dalyvavo 393 įmonė iš 12 pasaulio šalių: Latvijos, Lietuvos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Austrijos, Belgijos, Vokietijos, Čekijos, Italijos ir Danijos. Parodą aplankė 35 216 interesantai iš 18 pasaulio šalių.

Plačiau...

ECOBUILD 2018

APLINKAI „DRAUGIŠKOS“ STATYBOS PARODA LONDONE (DIDŽIOJI BRITANIJA),

kuri vyks KOVO 06 - 08 dienomis ExCel parodų rūmuose

Parodos organizatoriai: FUTUREBUILD EVENTS LTD
Atstovai Lietuvoje: UAB “Autarė”

Nuo 2018 metų ECOBUILD parodos organizavimą perima FutureBuild Events kolektyvas. Tad nenuostabu, kad su naujais organizatoriais keičiasi ir parodos koncepcija. Didžiausias dėmesys bus skiriamas ne kiekybei, o kokybei. Futurebuild events komanda, siekdama pristatyti tai, ko pramonei labiausiai reikia, glaudžiai bendradarbiauja su statybos pramonės asociacijomis, žiniasklaida bei giminingų pramonių įmonėmis. Organizatoriai visada atkreipia dėmesį į naujausias inovacijas ir pramonės tendencijas. 2017 metais parodoje pristatyta daugiau nei 450 prekinių ženklų, apsilankė daugiau nei 20 000 profesionalių žiūrovų: architektų, nekilnojamojo turto vystymo bendrovių, statybos kompanijų, statybos rangovų, inžinerijos įmonių, statybos medžiagų ir paslaugų pirkėjų, tiekėjų ir kitų įmonių.

Plačiau...

AQUA-THERM PRAGUE 2018

ŠILDYMO, VĖDINIMO, ORO KONDICIONAVIMO, MATAVIMO, SANTECHNIKOS IR APLINKOS APSAUGOS TECHNOLOGIJŲ PARODA PRAHOJE (ČEKIJA).

VASARIO 27 - KOVO 02 dienomis PVA EXPO PRAHA, Beranovżch 667, CZ−199 00 Praha 9

Parodos organizatoriai: kompanija “MDL Expo”.
Atstovai Lietuvoje : UAB “Autarė”.

10 priežasčių dalyvauti Aqua-Therm Prague parodoje:
- Tai vienintelė profesionali HVAC (ŠVOK) paroda Čekijos respublikoje;
- Paroda sėkmingai restartavo 2014 ir 2016 metais. Organizuojama kas antrus metus;
- Tarptautinių prekinių ženklų rinkinys;
- Aktyvi reklama užsienyje;
- Skiriama tik profesionalams, tiek mažmenininkams;
- Paroda globojama HVAC (ŠVOK) profesionalų ir ekspertų;
- Parodos metu gausu konferencijų ir seminarų aktualiomis temomis;
- Reguliarūs informaciniai naujienlaiškiai pasiekia 16 000 aktyvių įmonių;
- Tai unikali ir patraukli vieta keistis informacija bei praktine patirtimi.

Plačiau...

AQUA-THERM MOSCOW 2018

STATYBOS PRAMONĖS, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, SANTECHNIKOS, APLINKOS APSAUGOS TECHNOLOGIJŲ PARODA MASKVOJE (RUSIJA).

paroda vyks VASARIO 06 – 09 dienomis „Crocus Expo“ (Mezhdunarodnaya str. 20, Krasnogorsk).

„AquaTherm Maskva“ rengiama nuo 1996 metų. Kasmet paroda sulaukia didelio dalyvių bei lankytojų susidomėjimo. 2016 metų parodoje dalyvavo 733 įmonės iš 30 pasaulio šalių: Kinijos, Vokietijos, Austrijos, Italijos, Olandijos, Turkijos, Lenkijos, Slovakijos, Slovėnijos, Ispanijos, Čekijos, Prancūzijos, Vengrijos ir t.t. Parodoje apsilankė virš 28 300 lankytojų. Parodos ekspozicinį plotą sudarė 35 000 kv. m.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901