Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Užduoti klausimą
Lankomumas
Tradicinis renginys-statybininko dienos šventė
2008-09-12

Savo profesinę šventę statybininkai, susivieniję į LSA, paminėjo pirmąjį rugsėjo savaitgalį. Gali būti, kad nuo kitų metų ši šventė bus įtraukta į minėtinų dienų sąrašą ir kasmet bus švenčiama antrąjį rugsėjo šeštadienį.
Duonos statybininkams niekada netrūks - tuo statybininkus patikino Prezidentas A. M. Brazauskas, sveikindamas juos profesinės šventės proga.
Tradiciniame renginyje dalyvavo LSA narių – statybų bei su šia ūkio šaka susijusių – įmonių vadovai, LR Seimo, LR Vyriausybės, Aplinkos ministerijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) atstovai, Alytaus apskrities bei miesto savivaldybės vadovai.
Tradicinį renginį jau antrą kartą buvo patikėta organizuoti alytiškiams, kurie kolegoms surengė gražią šventę. Svečius pasitiko Alytaus muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras, koncertavo JC dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“, pramoginės muzikos studija ,,Vaivorykštė“, humoristė Apolionija Zizirskienė su dainininku J. Kavaliausku, cirko studija ,,Dzūkija“, ne tik šalies, bet ir užsienio žiūrovams pažįstamas liaudies dainų ir šokių ansamblis ,,Dainava“.
Iš Alytaus svečiai išsivežė šventinę nuotaiką, apdovanojimus, sveikinimus ir simbolines alytiškių dovanas – proginius marškinėlius bei kompaktines dainų plokšteles ,,Alytus su baltos rožės ženklu“.

Prezidento, patyrusio politiko ir statybininko nuomone, tokių vilčių teikia į mūsų šalį ateinanti Europos Sąjungos parama.
Garbingam šventės svečiui pritarė ir Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas (LSA) A. Šeštakauskas, sakydamas, kad šiemet mažesni statybų augimo tempai, bet ne statybų mastai. Pagrindinis dėmesys šventėje buvo skirtas ne problemoms, o žmonėms, kurie vysto statybų verslą, kurie kasdieniniu darbu mūsų aplinką daro gražesnę. Todėl Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, kuriame statybininkai paminėjo savo profesinę šventę, skendo sveikinimuose, gėlėse, dovanose, muzikoje ir linksmame šurmulyje.

LR Seimo padėkos raštais, kuriuos įteikė Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Algis Čaplikas, apdovanoti:
1. Ramūnas Bakšinskas – UAB „OKZ HOLDING Baltija“ gamybos ir technikos direktorius;
2. Almantas Bendoraitis – UAB „Dzūkijos statyba“ gamybos direktoriaus pavaduotojas;
3. Doc. Juozas Deltuva – Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto docentas;
4. Evaldas Jurkonis – UAB „Vėtrūna“ statybos direktorius;
5. Nijolė Kikutienė – Vilniaus statybos ir dizaino kolegijos direktorė;
6. Darius Veiveris – UAB „Vilniaus Rentinys“ gamybos direktorius.

LR Vyriausybės padėkos raštais, kuriuos įteikė Vyriausybės kancleris Valdemaras Sarapinas, apdovanoti:
1. Mindaugas Černius – Vilniaus Jeruzalės Darbo rinkos ir mokymo centro direktoriaus pavaduotojas;
2. Stanislovas Danisevičius – UAB „Vilmagda“ gen. direktorius;
3. Vladislovas Galkauskas – AB „Montuotojas“ montavimo firmos Alytuje technikos direktorius;
4. Jonas Jakaitis – LR Aplinkos ministerijos Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamento direktorius;
5. Zigmantas Jakimavičius – UAB „Giedros statyba“ direktoriaus pavaduotojas statybai;
6. Jonas Juonys – AB „Alytaus gelžbetonis“ komercijos direktorius;
7. Arvydas Klimkevičius – UAB „Megrame“ įmonių grupės direktorius plėtrai;
8. Augustinas Mindaugas Lisauskas – AB „Klaipėdos kranai“ direktorius;
9. Rimantas Lisauskas – UAB „Skalos statyba“ statybos vadovas;
10. Zita Macerenkienė – UAB „Dailista“ buhalterė – sąmatininkė;
11. Algimantas Macijauskas – UAB „Altausta“ direktorius;
12. Edita Meškauskienė – LR Aplinkos ministerijos Statybos ir būsto departamento direktorė;
13. Vilius Juozas Meškuotis – AB „YIT Kausta“ techninės priežiūros inžinierius;
14. Gita Nedzinskienė – UAB „Kortas“ vyr. buhalterė.


LR Aplinkos ministerijos padėkos raštais, kuriuos įteikė aplinkos ministras Artūras Paulauskas, apdovanoti:
1. Birutė Astromskienė – Lietuvos ir Čekijos UAB „Grinduva“ vyr. finansininkė;
2. Gediminas Budreika – Aplinkos ministerijos Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamento Urbanistikos ir architektūros skyriaus vedėjas;
3. Vidmantas Čiras – UAB „Dzūkijos statyba“ komercijos direktorius;
4. Gediminas Gečas – UAB „Plungės lagūna“ inžinierius – energetikas;
5. Gintautas Gruodis – Aplinkos ministerijos Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamento Kraštovaizdžio skyriaus vedėjas;
6. Vilia Kriaučiukaitė – Aplinkos ministerijos Statybos ir būsto departamento Projektavimo normavimo skyriaus vyr. specialistė;
7. Artiomas Kuranovas – UAB „Hrono fasadai“ projektų vystymo vadovas;
8. Valdas Leišis – UAB „Molesta“ statybininkų brigados brigadininką;
9. Mindaugas Paukštė – UAB „Vilniaus Rentinys“ brigadininkas;
10. Juozas Rasiulis - AB „Montuotojas“ montavimo firmos Vilniuje projektų vadovą;
11. Laima Skaisgirienė – Aplinkos ministerijos Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamento Urbanistikos ir architektūros skyriaus vyr. specialistė;
12. Robertas Šulskis – AB „Panevėžio statybos trestas“ pardavimų direktorius;
13. Algimantė Treinienė - Aplinkos ministerijos Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamento Urbanistikos ir architektūros skyriaus vyr. specialistė;
14. Rimas Varkalys – UAB „Rotonda“ gamybinio skyriaus vadovas;
15. Kęstutis Vitkauskas – UAB „Skirnuva“ suvirintojas;
16. Darius Vyšniauskas – UAB „Hronas“ projektų vadovas;
17. Dangyras Žukauskas – Aplinkos ministerijos Statybos ir būsto departamento Projektavimo normavimo skyriaus vedėjas.


LSA „Lietuvos Statybininko garbės ženklais“, kuriuos įteikė aplinkos ministras Artūras Paulauskas ir LSA prezidentas Adakras Šeštakauskas, apdovanoti:
1. Algis Andriulevičius – UAB „Alsva“ mūrininkų brigadininkas (26 m. darbo patirtis);
2. Alfonsas Daniūnas – Vilniaus Gedimino technikos universiteto Metalinių ir medinių konstrukcijų katedros docentas, studijų prorektorius;
3. Robertas Dargis – UAB „Eika“ vadovas, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentas;
4. Vytautas – Jurgis Dičius – Lietuvos architektų rūmų pirmininkas;
5. Vytautas Sadauskas – UAB „Nekilnojamo turto vystymo grupės“ direktorius;
6. Jonas Stanslovaitis – UAB „Edrija“ projektų vadovas;
7. Pranas Šidiškis – UAB „Hidrostatyba“ gen. direktorius;
8. Stasys Žvinys – UAB „Molesta“ gen. direktorius.

LPK nominacijos ,,Profesijos riteris“ ženklais, kuriuos įteikė LPK viceprezidentas, vykdomosios direkcijos generalinis direktorius Mykolas Aleliūnas, apdovanoti:
1. Romualdas Baranauskas – Klaipėdos statybininkų mokyklos profesijos mokytojas;
2. Vytautas Kavaliauskas – UAB „Investicinių projektų vykdymo grupė“ direktorius gamybai;
3. Nijolė Marija Kondrašovienė – Lietuvos ir Rusijos UAB „Gargždų mida“ vyr. inžinieriaus pavaduotoja kokybei;
4. Kęstutis Juozas Maslauskas – AB „YIT Kausta“ konstruktorius-technologas;
5. Antanas Raugalas – UAB „YVAS“ direktorius;
6. Viktoras Skačkovas – UAB „Tarptautinė statybos korporacija“ šaltkalvis – montuotojas;
7. Romualdas Sakalauskas – ilgametis šalies statybos šakos vadovas, Lietuvos statybininkų asociacijos etikos komisijos narys;
8. Juozas Šyvokas – UAB „Pietų Megrame“ statybos darbų vadovas;
9. Zita Vinslovienė – AB „Iglus“ projekto direktorė;
10. Rita Vitkauskienė – UAB „Kortas“ gamybos paruošimo ir gamybos skyriaus viršininkė.

LSA padėkos raštais apdovanoti:
1. Aurimas Jurčius, AB „Montuotojas“ Darbų saugos ir kokybės tarnybos vadovas
RLDGA
2. Rymantas Buikus, UAB „Alseka“ gamybos meistras
3. Georgij Nikiforov, UAB „Vilmagda“ langų cecho meistras
4. Artūras Marčionis, UAB „Hronas“ kokybės vadovas
5. Rimvydas Rimšelis, UAB „Magirnis“ statybos direktorius
6. Artūras Novickas, UAB „Magirnis“ darbų vadovas
7. Alius Svipas, UAB „Grinduva“ brigadininkas
8. Stasys Lencevičius, UAB „Kauno energetikos remontas“ elektros įrenginių gamybos cecho darbų vykdytojas
9. Algimantas Karalius, UAB „Statva“ betonuotojas brigadininkas
10. Rimantas Brasas, UAB „Statversas“ statybos darbų meistras
11. Arvydas Alešiūnas, UAB „Avona“ statybos vadovas
12. Jonas Kariniauskas, UAB „Skirnuva“ tinkuotojas – dažytojas
13. Gita Nedzinskienė, UAB „Kortas“ vyr. buhalterė
14. Gintautas Trumpa, UAB „Rokiškio apdaila“ statybos meistras
15. Aidas Banevičius, UAB „Atolas“ gamybos direktorius
16. Laimutis-Jonas Jankauskas, UAB „Kaišiadorių statyba“ buldozerio mašinistas
17. Marijona Grigaliūnienė, UAB „Kaišiadorių statyba“ buhalterė
18. Rasa Stankutė, UAB „Kaišiadorių statyba“ direktorė ekonomikos klausimais
19. Henrikas Matačiūnas, UAB „Kaišiadorių statyba“ vyr. mechanikas
20. Romualdas-Vytautas Čepulinskas, UAB „Kaišiadorių statyba“ autokranininkas
21. Jonas Klevinskas, UAB „Kaišiadorių statyba“ ekskavatorininkas
22. Marijonas Kavaliauskas, UAB „Kaišiadorių statyba“ šaltkalvis-vairuotojas
23. Algis Jankauskas, UAB „Hronas“ projektų vadovas
24. Valius Grenda, UAB „Hronas“ stalius
25. Edmundas Osinskas, UAB „Hrono fasadai“ direktoriaus pavaduotojas
26. Vladislav Vincelovič, UAB „Hrono fasadai“ brigadininkas
27. Stasys Juodis, UAB „Dzūkijos statyba“ darbų vadovas

Alytaus miesto savivaldybės mero ir Alytaus apskrities viršininko padėkos raštai teko žmonėms, nusipelniusiems Alytui ir Alytaus apskričiai.





Narystė
Paslaugos
Projektai

Statybos sektoriaus vadovų ir darbininkų profesinio meistriškumo ugdymas

Lietuvos statybos sektoriaus žmogiskųjų išteklių kompetencijų ir gebėjimų ugdymas

Nacionalinio kokybės prizo konkurso nugalėtojai
2012 m. UAB "A.Žilinskio ir Ko"
2011 m. UAB "Veikmė"
2010 m. UAB "Traidenis"
2009 m. UAB "Molesta"
2008 m. UAB "Kauno energetikos remontas"
2007 m. AB "Panevėžio statybos trestas"
2006 m. AB "YIT Kausta"
2005 m. AB "Požeminiai darbai"

LSA įmonės įdiegusios vadybos sistemas
Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo organizacijos
Mokymo įstaigos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901